a

„Be Esthetic”

Magdalena Sarnecka-Pelczyk
Mietniów 333
32-020 Wieliczka

INSTAGRAM

Slide FILOZOFIA MARKI a

W zgodzie z naturą, z nowoczesnym podejściem!

Be Esthetic to marka, która powstała w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na kosmetyki, które uwzględniają potrzebę przemyślanego podejścia do codziennej pielęgnacji ciała.

Odzwierciedleniem tego jest wybór w recepturach produktów naturalnych surowców oraz specjalistycznych składników aktywnych o zaawansowanym działaniu.

Połączenie natury z najnowszymi osiągnięciami biotechnologicznymi, sprawiła iż możemy przekazać kosmetyki wysokiej jakości i skuteczności.

Be Esthetic

3 KIERUNKI

Życie w pośpiechu

na które jest narażone wiele osób żyjących w XXI wieku oraz zewnętrzne zagrożenia ze strony coraz bardziej zanieczyszczonego środowiska, sprawią iż dbanie o swoje zdrowie i urodę staje się niemałym wyzwaniem. Wybór konkretnych rozwiązań w tych obszarach skłania nas do podejmowania przemyślanych rozwiązań, które będą dla nas najkorzystniejsze. Istotnie jest nie tylko dbanie o siebie, ale również sposób w jaki to robimy i jakich rozwiązań do tego używamy.

MARKA Be ESTHETIC

powstała w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na kosmetyki, które uwzględniają potrzebę przemyślanego podejścia do codziennej pielęgnacji ciała. Odzwierciedleniem tego jest wybór w recepturach produktów naturalnych surowców oraz specjalistycznych składników aktywnych o zaawansowanym działaniu. Połączenie natury z najnowszymi osiągnięciami biotechnologicznymi, sprawiła iż możemy przekazać kosmetyki wysokiej jakości i skuteczności.

W naszej marce

zrobiliśmy duży ukłon w kierunku roślin pochodzących z Polski, ale nie zrezygnowaliśmy z odniesień do innych zakątków świata. Dzięki takim połączeniom powstały formuły, które uwzględniają często występującą nadwrażliwość skóry, a jednocześnie potrzeba prewencji anti-aging. Dlatego receptury kosmetyków zawierają rozwiązania działające wielokierunkowo, co sprawia iż dedykowane są do szerokiego grona osób.

Sklep firmowy

Zapraszamy do nowo otwartego sklepu firmowego Be Esthetic.